Берізки на шкільному подвір'ї

Date: 18 квітня о 08:44
8 views

Щовесни в містах і селах України проходять  Дні благоустрою. В Дельжилерському ліцеї немає спеціально відведених для благоустрою днів, адже  з приходом весни у нас постійно кипить робота на шкільних ділянках та клумбах: доводимо до ладу ґрунт, висіваємо квіти, висаджуємо саджанці... І цей рік не став виключенням.

Як тільки сонечко пригріло землю, ми розпочали висадку весняних квітів, обрізку дерев та трояндових кущів, інші роботи по благоустрою території ліцею. Але най-головнішою подією цього ювілейного для закладу року була висадка 160!!! саджанців берізок, які закупив спеціально для ліцею наш випускник, який постійно піклується про школу, Златов Борис Борисович. Велика йому за це вдячність!

В рамках шкільного проєкту по благоустрою території закладу силами учнів 8-11 класів, вчителів, всіх працівників, за допомогою старости села Гайдаржи І.Г., технічної допомоги небайдужих односельчан, батьків наших учнів, ми розбили на території ліцею три невеликих сквери.

Пройшло всього два тижні, а берізоньки вже розпускають маленькі листочки та радують око своєю красою. Звичайно, вони зараз потребують особливого піклування, адже попереду спекотне літо. Але ми й про це подбали: за кожним сквериком закріплені групи техпрацівників, які з душею піклуватимуться про рослинки, а учні,звичайно, допомагатимуть.

Красуні-берізки роститимуть і через роки обов’язково будуть радувати своєю величчю й красою не тільки учнів і працівників школи, а й перехожих, наших односельчан, які щиро радіють всім позитивним подіям, які відбуваються в школі!