Педрада «Молодий вчитель. Шляхи вдосконалення його педагогічної майстерності»

Date: 28 березня о 23:27
13 views

28 березня у Дельжилерському ліцеї відбулася тематична педагогічна рада на тему: "Молодий вчитель. Шляхи вдосконалення його педагогічної майстерності».
З доповіддю «Творча активність молодого педагога - запорука якісного рівня роботи ліцею» виступила заступник директора з навчально-виховної роботи Кічук Л.І. і почала вона свій виступ з таких слів : «Вчитель! Щось дивовижне, добре і величне, трішечки магічне криється у цьому слові. Мабуть, основною причиною цього є велика любов до своєї професії, висока відповідальність, до кожного проголошеного слова, до кожного кроку, що робить педагог. Адже вчитель – це скульптор учнівських душ, і кожен рух, кожне слово, кожна дія творять свою справу у створенні справжніх шедеврів». Далі продовжуючи свій виступ Лілія Іванівна наголосила на тому що, педагогічний колектив Дельжилерського ліцею – це моноліт творчих, обдарованих, талановитих і працьовитих педагогів . Особливістю нашого колективу є те, що в ньому гармонійно поєднується майстерність досвідчених викладачів з новими ідеями педагогів-початківців. Така співпраця дозволяє педколективу постійно рухатись вперед до нових творчих злетів. Час від часу колектив поповнюється молодими педагогами. І у своєму виступі Лілія Іванівна зазначила що, молоді педагоги не залишаються наодинці зі своїми проблемами, в Дельжилерському ліцеї створена „Школа молодого педагога”, основною метою якої є індивідаульна та колективна методична допомога педагогам-початківцям, розвиток та удосконалення професійних знань, умінь і навичок. Організовується наставництво досвідчених педагогів для молодих викладачів. В обговоренні взяли участь молоді педагогі нашого ліцею: Євчева Н.М. - вчитель історії та за сумісництвом асистент учителя, Куруч Є.З. – вчитель фізичної культури, Захисту України та трудового навчання, Дімова А.Г. – асистент учителя та корекційний педагог, які поділися своїм досвідом роботи та фаховими досягненнями. Ми щиро радіємо їх успіхам, адже творча активність наших педагогів – це запорука якісної роботи нашого ліцею.
Педрада пройшла цікаво та плідно, кожен зміг узяти для себе щось важливе та корисне. Очевидно, що нам, педагогам ліцею, є чим пишатися.